Nutri Home

Żywienie dojelitowe - dla kogo?
Żywienie dojelitowe w domu przeznaczone jest dla pacjentów, którzy nie przebywają już w szpitalu, ale nadal nie mogą się odżywiać doustnie lub nie są w stanie zaspokoić w ten sposób swoich potrzeb żywieniowych.
Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom zawarliśmy tę usługę w naszym portfolio w zakładce sklep/linia żywienie domowe.
Zamów preparaty do żywienia dojelitowego w domu
Na czym polega?
Żywienie dojelitowe w domu odbywa się poprzez podaż gotowych diet przemysłowych bezpośrednio do przewodu pokarmowego poprzez założony do niego sztuczny dostęp (zgłębnik lub PEG).

Diety wraz ze sprzętem do podaży diet dostarczane są wprost do domu pacjentów. Udzielamy konsultacji telefonicznych oraz za pomocą formularza kontaktowego w zakresie żywienia w domu, doboru diety i sposobu podaży.
Umów się na bezpłatne konsultacje
Diety do żywienia dojelitowego można podawać w bolusach (odmierzonych porcjach) za pomocą strzykawek lub za pomocą wlewów kroplowych (grawitacyjnych lub z użyciem pompy perstaltycznej).

Oczywiście preparaty Trophic można także podawać za pomocą wlewów kroplowych za pomocą specjalnych zestawów do podaży z workiem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa pakiety do żywienia dojelitowego. Same diety Trophic- do prostej podaży za pomocą bolusa lub kompletny zestaw do żywienia domowego, który zawiera diety Trophic wraz z zestawami do podaży z workiem
Zestawy do żywienia dojelitowego w domu
Warunki rozpoczęcia
Aby rozpocząć żywienie dojelitowe w domu należy posiadać sztuczny dostęp do przewodu pokarmowego. Jeżeli chcecie Państwo zamówić usługę założenia sztucznego dostępu do przewodu pokarmowego PEG napisz do nas.
Zamów produkty do żywienia dojelitowego w domu
Wsparcie ekspertów
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego wsparcia ekspertów polecamy najnowszy podręcznik przeznaczony dla pacjentów żywionych dojelitowo w domu, stworzony przez zespół osób od wielu lat zajmujących się prowadzeniem sztucznego żywienia drogą przewodu pokarmowego w domu. Niektórzy Autorzy są również pacjentami, a więc mogą przedstawić punkt widzenia osoby chorej oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.